Суббота, 23 Июнь 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Свалява онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Сейчас 619 гостей и ни одного зарегистрированного пользователя на сайте

5 kopyia

Ці рослини – кисневі бомби!

Прикрашаючи своє житло, купуючи меблі і елементи декору, ми зазвичай не замислюємося про те, що якість повітря в нашому будинку при цьому може змінитися не в кращу сторону.

Всьому виною різні речовини, які здатні виділяти наші обновки. Електроприлади, ламінат, лінолеум і навіть звичайні паперові серветки можуть містити сліди формальдегідів, що стикаються з повітрям в нашому домі. Допоможуть в боротьбі за якість повітря наші зелені кімнатні улюбленці. Багато рослин вміють очищати повітря будинку, збираючи пил, задимлення та інші частинки і важкі з’єднання, небезпечні для здоров’я.

Ось 6 кращих рослин, які ви повинні мати у вашому домі:

Алое – це рослина відмінно підходить для підвищення рівня кисню в вашому домі. Також він поглинає вуглекислий газ, окис вуглецю і формальдегід. Один алое може досягти того, чого можуть досягти дев’ять біологічних очисників повітря.

Фікус – це невибаглива рослина, тому що їй не потрібно багато світла. Фікус ефективний, коли справа доходить до очищення повітря. Але будьте обережні, якщо у вас є маленькі діти або домашні тварини, тому що листи може бути отруйним.

Плющ (Hedera Helix) – кожна людина повинна безумовно мати цю рослину у себе вдома. Він видаляє 60% токсинів в повітрі протягом шести годин.

Хлорофітум – ця рослина має здатність здійснювати фотосинтез при мінімальному освітленні. Він прекрасно поглинає токсини з повітря, таких як формальдегід, стирол і оксид вуглецю, а також бензин. Одна рослина ефективно очищає повітря в 200 квадратних метрів простору.

Сансаверія – це рослина практично не піддається руйнуванню, і відмінно підходить для того, щоб мати її у себе вдома. Вона дуже стійка і вимагає дуже мало світла для фотосинтезу. Крім того, видаляє токсини і відмінно підходить для спальні, оскільки виробляє кисень в нічний час.

Спатифіллум – відмінно підходить для видалення хімічних токсинів з повітря. Ця рослина фільтрує формальдегід з повітря, а також трихлоретилен.

https://pershij.com.ua

Новий закон «Про освіту» - за державний кошт навчать лиш читати і писати.  Грошей на гуртки, профільне навчання та групу подовженого дня не передбачено. Закон «Про освіту» змінює не лише обсяг освітніх послуг, але й суттєво обрізає державне фінансування програм позашкільної освіти, поглибленого вивчення природничих та гуманітарних предметів. Реформа провадиться у стилі радянської зрівнялівки, а система освіти має виховувати людей з мінімумом знань, бажано неглибоких. В сукупності ж таке «реформування» у подальшому викличе пониження середнього інтелектуального рівня населення, що за висновками експертів, як правило веде до бідності. 

Совкова зрівнялівка і зниження якості

Обдаровані діти, які мали змогу навчатися у спеціалізованих школах, наприклад, з поглибленим вивченням фізики, математики, що є базовими галузями для розвитку сучасної високотехнологічної економіки втрачають таку можливість. Тепер пропонують «урівнюватися» на найслабшого. Держава суттєво зменшує видатки на освітні послуги у школах та понижує гарантії якісної освіти. Школи з поглибленим вивченням іноземних мов та інших предметів ліквідовуються. Держава більше не буде платити за утримання шкільної бібліотеки, психолога, логопеда, соціального педагога, гуртків та груп подовженого дня. Українським дітям фактично пропонують лише приміщення, яке, до речі, також більше не утримується державою, а передається на місцевий рівень, де грошей, як відомо нема, бо бюджет у нас централізований і залежить від «дядька з Києва». Внаслідок «реформи» під скорочення потраплять, у першу чергу, вчителі іноземних та української мови, викладачі природничих предметів. Також зникнуть керівники гуртків і позакласної роботи - тих місць, де дітям якраз найбільше цікаво. 

Урядовий економічний геноцид майбутнього

Ще вісім років тому у доповідь Комісії з вимірювання економічного та соціального прогресу наводилися дані про те, що успіх і добробут майбутніх поколінь напряму залежать від рівня освіти. Є чітка залежність між рівнем добробуту і витратами на освіту, зокрема на зарплату вчителів. Найбільше на вчителів витрачають у Люксембурзі, Німеччині, Канаді. Це країни, які займають одні з найвищих позицій за індексом людського розвитку, що визначається загальним добробутом населення. Недарма всесвітньо відомий американський економіст, викладач Стендфордського університету Джон Тейлор минулого року говорив українцям: «Якщо хочете на державному рівні щось підтримати — підтримайте освіту». Про це науковець сказав, відповідаючи на запитання журналістів про те, які сектори економіки треба підтримати. Економіст наголосив, що без освіти не буде інновацій, не буде прогресу і розвитку. Можна продовжити думку — не буде високих доходів, а діти не матимуть майбутнього.

В Україні ж в рамках «реформи» відбувається фактично економічний геноцид майбутнього. Уряд не виконує навіть обов’язків щодо «куцого» фінансування, яке обіцяв. Зокрема освіта Тернополя недофінансована більше ніж на 47 млн грн. Це сума необхідна для зарплат вчителів на два місяці. Вже з вересня вчителі втратять 10% надбавку за престиж педагогічної праці. З легкої руки урядових реформаторів учителів знову почнуть відправляти у безоплатні відпустки. Багато з них вже зараз попереджені, що «в рамках реформи» будуть звільнені. Враховуючи значення освіти у сучасній економіці, йдеться про справжній геноцид майбутнього. Адже без освіти нашим дітям залишається йти лише у найми на низькооплачувані роботи.

Тернопіль не виняток — так усюди

За підрахунками фахівців з Асоціації міст України, що проаналізували ситуацію у  251 громаді, недофінансування освіти міст обласного значення склало цього року більше ніж 4,4 млрд грн. Загалом же по Україні 76% громад недоотримали коштів на освіту від 30% до 55%. За підрахунками Вінницької міської ради, порівняно з 2017 роком — на освіту бракує 48,5 млн грн, які мали дати з державного бюджету. Така ж ситуація у Чернівцях, де бракує 11,6 млн грн та у Черкасах, де не вистачає 21,5 млн грн. Луцькі ж школярі ризикують залишитися без парт та підручників, бо гроші на закупівлю виділили лише «на словах». Крім того, що уряд не виконує зобов’язань по виділених субвенціях, навіть, якщо кошти частково приходять, їх не можна використовувати, якщо з місцевого бюджету не покриють хоча б третини запланованих витрат. А де взяти кошти, якщо в рамках «децентралізації» витрат та обов’язків до місцевого самоврядування передали удвічі більше, ніж доходів. 

Наприклад, Тернопіль цього року додатково отримав 394 млн грн надходжень, а додаткові видатки склали вдвічі більшу суму – 664 млн грн. При цьому додаткова потреба на виплату лише заробітної плати вчителям і медикам складає 87 млн грн. 

Тож виходить, що з одного боку з екранів телевізорів та біг-бордів урядовці розповідають казки про «покращення освіти» і добробуту вчителів, а в реальності — забувають виділяти кошти та пробують свою відповідальність перекласти на плечі місцевого самоврядування і людей. Однак, кожен із нас платить податки, купуючи товари в магазинах. Адже базовим для економіки України є ПДВ, 20% якого закладено у кожному пакеті молока чи буханці хліба, який ми купуємо. Тоді чому ж уряд вперто прагне отупіння дітей головного платника податків — народу України? Це запитання залишається риторичним і його варто згадати у черговий раз, коли нам будуть розповідати про громадянський обов’язок обирати владних реформаторів.

Model mashini LADA 2108 tehpomoshch 58a986f501aa1У мобільному додатку Privat24 Android з’явилася функція екстреної допомоги водіям, що реалізовано спільно з British Auto Club. Тепер зв’язатися з цілодобовою підтримкою, щоб викликати техдопомогу в будь-яку точку України, можна одним дотиком. Як зазначають у банку, новий сервіс забезпечить надання допомоги в дорозі протягом максимум 30–40 хвилин. Професійний екіпаж техдопомоги установить запасне колесо, відімкне замок дверей, доставить потрібний вид палива, підзарядить акумулятор, а за необхідності – евакуює автомобіль на СТО.

«Скористатися послугою дуже просто, – говорить керівник напрямку E-commerce ПриватБанку Христина Кармазіна. – Для цього достатньо зайти в Privat24, категорія «Транспорт»/«Допомога водієві», потім «натиснути» кнопку на екрані смартфону й тим самим подати заявку на надання допомоги. Протягом 2 хвилин вам зателефонує оператор, узгодить всі деталі та відправить екіпаж профільних експертів. При цьому водієві навіть не доведеться уточнювати, де саме він перебуває, – мобільний додаток через GPS визначить його місце розташування».

За даними British Auto Club, найчастіше українці користуються службою автоасистансу для виклику евакуатора в разі поломки або ДТП, а також вирішення проблем пробитих коліс – 67% звернень. Майже кожен третій (29%) користувач сервісу викликав фахівців для підзарядки акумулятора й аварійного відчинення дверей. Близько 4% автомобілістів користуються підтримкою для доставки палива.

https://www.0312.ua/

1529596314 mw 860З року в рік, із настанням літа із притаманною цій порі задухою та спекою, медики наголошують: ця погода підвищує ризик "схопити" інсульт. Чи справді улітку є велика ймовірність постраждати від інсульту, хто у групі ризику та як розпізнати небезпечну хворобу за її першими ознаками? Закарпатський Кореспондент дізнавався у лікарки-терапевтки Наталії Скороход. 

За словами лікарки, загроза інсульту і справді істотно зростає влітку через спекотну погоду, хоча вчені дослідили, що найбільший ризик інсульту припадає на лютий, найхолодніший місяць зими (а холод викликає звуження кровоносних судин), і весну (з різкими радикальними перепадами погоди). Так в чому ж небезпека літньої спеки?

"Спекотна погода завжди супроводжується відсутністю вітру, а атмосферний тиск у спеку зазвичай підвищує, це може провокувати підвищення артеріального тиску у людини. Стрибки артеріального тиску навряд можуть вплинути на здоров`я людей, у яких немає певних кардіологічних чи неврологічних проблем, однах люди з подібними хворобами дуже чутливі таких погодніх змін. Наприклад, у людини, яка страждає на гіпертонію значення АТ можуть значно підстрибнути, іноді можливо аж до гіпертонічного кризу та інсульту. Якщо у людини є існуючі тромби, то через підвищений артеріальний тиск, є великий ризик відриву існуючого тромба і, як наслідок, ішемічного або геморагічного інсульту", - зазначає пані Наталія.

Лікар зауважує, що за останній час інсульт істотно помолодшав, а тому стан може розвинутися як у старої, так і у молодої людини, і навіть у дитини. Тому, виявивши такі ознаки, викликайте швидку допомогу, вказуючи підозру на інсульт, незалежно від віку потерпілого.

Нижчи даємо опис так званої тріада інсульту :
1. Попросіть хворого посміхнутися. Раптово відбувається оніміння і параліч обличчя (зазвичай половини, протилежній до місця ішемії або крововиливу), тому посмішки не вийде зовсім або вона буде кривою, односторонньою. Зверніть увагу на язик, він може бути викривлений в бік пошкодження мозку. 
2. Попросіть повторити за вами фразу з 4-5 слів (наприклад: "Сьогодні чудова тепла погода"). Мова хворого буде загальмованою, розтягнута і невиразна. У деяких випадках потерпілий буде навіть не в змозі запам'ятати ці кілька слів. 
3. Попросіть одночасно підняти руки до рівня плеча. У разі інсульту рука, протилежна боку ушкодження, буде відставати від здорової, або залишиться нерухомою.

Також під час інсульту у людини виникає запаморочення, втрата координації, блювота, головний біль. Якщо ви помітили у людини хоча б 1 ознаку з основної тріади, та ще й доповнену допоміжними симптомами варто негайно відвезти людину до лікарні чи викликати швидку. 

Закарпатський Кореспондент

p 50052 1 gallerybig"...робімо разом добро...зробім щось доброго для країни, в якій живемо... візьмімося разом: греко-католики, православні, римо-католики, протестанти,невіруючі ....робімо добро", - Владика Мілан емоційно про самотність світу та людини

У програмі «Громадський контроль» владика Мілан (Шашік) – єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії. 
Дивіться у п’ятницю о 20.00 (повтор – субота, 11.05).

http://transkarpatia.net/

361782 1Майже в кожному будинку є предмети сили, які володіють потужною енергетикою і здатністю притягувати бажане.

З допомогою таких речей ви зможете привернути удачу, щастя і благополуччя, інформує Ukr.Media.

Напевно багатьом з нас доводилося опинятися в такій ситуації, коли замість радості життя приносить одні розчарування. Багато людей не роблять жодних спроб, щоб виправити таку ситуацію, а просто пливуть за течією. Однак найбільш наполегливі з нас постараються зробити все, щоб виправити своє становище.

Деякі намагаються покладатися тільки на свої сили, але іноді потрібна додаткова допомога. Як з'ясувалося, деякі речі в нашому домі не тільки доповнюють інтер'єр, але і є ефективними талісманами. Експерти пропонують вам дізнатися про те, які предмети приносять щастя і благополуччя.

Предмети, що приносять в дім благополуччя

Предмети, що підсилюють потоки позитивної енергії, здатні залучити у ваш дім щастя. Якщо у вас немає цих речей, постарайтеся придбати їх як можна швидше.

Дзвіночок.У давні часи дзвіночки можна було побачити майже в кожному будинку. Зазвичай їх використовували для того, щоб відганяти злих духів. Існує думка, що ритмічний гучний дзвін дзвіночків здатний захистити будинок і його мешканців від впливу негативної енергії.

Якщо розташувати дзвіночок над вхідними дверима, він буде залучати у дім щастя і благополуччя, особливо якщо його дзвін буде лунати у вашій оселі кожен день. Неважливо з якого металу буде зроблений ваш дзвіночок, найголовніше, щоб ви стежили за його справністю та чистотою. В цьому випадку він стане найбільш енергетично сильною річчю в вашій квартирі.

Мило.Виявляється мило не тільки є засобом гігієни, але і предметом, що володіє сильною позитивною енергетикою. З його допомогою ви і ваша сім'я зможуть позбутися від хвороб, бід і нещасть. Щоб мило приваблювало у ваш будинок успіх, важливо, щоб воно складалося з натуральних компонентів. Тому, для цієї мети, не варто використовувати покупні мила з домішками, набагато краще, якщо ви зробите його в домашніх умовах.

Дзеркало.Ще нашим предкам було відомо про силу і енергетичних властивостей поверхонь, що відбивають. Вважається, що правильно підібране дзеркало здатне залучати у дім щастя і благополуччя.

В першу чергу, у дзеркала не повинно бути гострих кутів, так як у них накопичується негативна енергетика. Бажано, щоб форма дзеркала була круглою або овальною. Зверніть особливу увагу на оправу — вона має бути зроблена з натурального матеріалу. Бажано, щоб дзеркало запоминало виключно образи ваших домочадців. Так як дзеркальні поверхні здатні вбирати енергію відображених у них предметів і людей, воно може запам'ятати негативну інформацію чужинця. У подальшому це може відбитися на вашому здоров'ї і щасті.

В'язальні гачки або спиці.Якщо раніше цей предмет можна було побачити в будинку у кожній рукодільниці, то зараз це велика рідкість. Вважалося, що час в'язання гачком, жінка може «прив'язати» щастя. Однак навіть якщо ви не вмієте в'язати, це не означає, що для вас в'язальні гачки — марна річ.

Щоб правильно зарядити їх позитивною енергетикою, необхідно провести простий ритуал. Для цього придбайте плетений кошик, розташуйте його в самому сонячному місці вашого будинку. На дно покладіть кілька в'язальних гачків і клубок ниток. Протягом трьох днів підходити до кошику не рекомендується. Після закінчення часу перенесіть кошик у найдальшу кімнату і сховайте його. З цього моменту він буде приносити щастя вам і вашим рідним.

Шпилька.Крім того, що цей предмет здатний залучати у дім щастя і благополуччя, він захищає домочадців від пристріту, псування і заздрісників. Щоб створити цей талісман вам знадобиться звичайна англійська булавка, без додаткових елементів. Величезна перевага цього предмета в тому, що ви можете заховати його від чужих очей. В будинку ви можете пристебнути булавку до скатертини, шторам, або навіть деяких предметів меблів. Не забувайте, що її енергетика посилюється тільки в тому випадку, якщо вона застебнута. Якщо ви бажаєте зробити з шпильки особистий амулет прикріпити її до одягу так, щоб оточуючі не змогли помітити.

https://ukr.media/

1500225144 bestВ Ужгородському прес-клубі відбулася презентація проекту «Програма по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу» в Закарпатській області. Йшлося також про нагальні питання, які постають перед переселенцями на 5-ий рік їхнього перебування на Закарпатті.

На Закарпатті проект реалізовуватиме Ужгородський прес-клуб, загальну координацію програми у 7-ми областях України здійснює ГО «Фундація прав людини».Про це розповіла Юлія Панченко, координатор проектів ГО «Фундація прав людини». «У 2018 році ми почали другу фазу проекту, оскільки перша виявилась успішною. Цього року ми охопили більше областей (Харківська, Дніпропетровська, Сумська, Чернівецька, Запорізька, Луганська та Закарпатська).  Мета проекту: побудувати платформу, де могли обмінюватися досвідом, думками, ідеями жінки-активістки з різних регіонів. Не обов’язково мати статус ВПО, ми націлені на розвиток жінок-лідерок в регіонах і громадах. Чоловіки теж можуть долучатися, - коментує Юлія Панченко. – Проект триватиме до листопада 2018 р. і передбачає дві великі складові: правозахист та інформування. В кожному регіоні очікується здійснити адвокаційні кампанії мінімум по 5-ьох справах. Інформаційна складова передбачає тренінгові програми та інші заходи для потенційних блогерів чи тих, хто хоче покращити свої вміння».

У рамках проекту передбачено 4 великі школи- тренінги для учасників з усіх регіонів та інші активності. На Закарпатті проведуть також 10 блог-кав’ярень—практичні зустрічі з медійними персонами, блогерами-практиками та іншими експертами і тренінги з адвокаційних кампаній. Фундація також проводить Національний радіомарафон «Українці» на стильному радіо «Перець ФМ», кожна програма присвячена певні національній меншині, що проживає в Україні.  Планується також випуск альманаху про жінок-переселенок в Україні, їхні історії.

Анжела Бабкіна,Радник Міністерства соціальної політики з питань внутрішньо переміщених осіб в Закарпатській області зауважила, що національні проекти стосовно ВПО рідко доходять до Закарпаття, добре, що Фундація прав людини звернула увагу на найзахіднішу область України. «Усіх цікавлять області, де найбільша кількість переселенців. Можливо, на Закарпатті їх не десятки тисяч, але це теж люди, які інтегрувались у місцеве суспільство, - каже Анжела Бабкіна. -- Проблем безліч, часто виникають питання з документами, пенсіями, паспортами. Ці питання потребують не тільки консультування, а і залучення фахівців, які при потребі допомагали б і в судах. Тут нам допомагає Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області. Розглядаємо кілька варіантів щодо захисту прав ВПО з тих чи інших питань. Українці, які переселилися зі Сходу втомилися від того, що відбувається протягом такого великого періоду. У когось опустилися руки, хтось боїться. Але ті, хто зголосяться за допомогою і погодяться на публічність зможуть вселити надію іншим. Адвокаційні кампанії, які плануються здійснити у рамках проекту зможуть надихнути людей захищати себе і свої права».

«Основні проблеми переселенців не змінилися, - кажеТетяна Хорошилова,ГО «Закарпаття-Донбас». – Це проблеми постійного житла і працевлаштування. Люди продовжують їхати на Закарпаття, звертаються до нашої організації весь час. Ще одна з актуальних проблем-- право голосу ВПО. Місцева влада з нами взаємодіє, радо йде на зустріч, надала звернення до ВР з проханням розглянути законопроект 6240. Але на державному рівні процес гальмується, що свідчить про незацікавленість держави у такій категорії, як переселенці».

За словами Тетяни Хорошилової , більша частина переселенок це жінки, діти. Тому компоненти проекту «Голос жінки має силу» актуальні і за обмежених ресурсів на місцях, дуже доречні.

Наразі на Закарпатті офіційно зареєстровано понад 3600 ВПО, в Ужгороді понад 1500. Анжела Бабкіна зауважує, що реальні цифри у 1,5 рази (5 тис. по області, 2 тис. в Ужгороді). «Постійно йде міграція, хтось поїхав, а потім повернувся. Не прижилися саме з фінансових причин: житло подорожчало, комунальні послуги подорожчали. Це найперший стимул, який повертає людей на окуповані території», -- додає Анжела Бабкіна. За її словами ВПО вже адаптувались до місцевих реалій: чоловіки їдуть на заробітки, жінки залишаються з дітьми на Закарпатті.

У 2015 році Фундація прав людини прийняла рішення про впровадження національної програми по соціально-економічний захист внутрішньо переміщених жінок (ВПЖ). У цьому контексті організація розпочала нову фазу успішно реалізованого проекту для внутрішньо переміщених жінок, яке покликане залучити жіночі голоси в процес миротворчості та безпеки.

https://zaholovok.com.ua/

Loading...

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • ручні настройки інтернету на лайкамобайл: описание.

  Подробнее...

   
 • liquid cialis buy guestbook.php?m ode= prav.rxviagracan.com (http://prav.rxviagracan.com) - viagra ...

  Подробнее...

   
 • Relieved of shemale porn asianshemales.replyme.pw/.../ (http://asianshemales.replyme.pw/?private.dakota) ...

  Подробнее...

   
 • I am truly pleased to read this web site posts which consists of plenty of valuable facts, thanks for ...

  Подробнее...

   
 • Have you ever thought about adding a little bit more than just your articles? I mean, what you say ...

  Подробнее...

   
 • Да, я вас понимаю. В этом что-то есть и мне кажется это отличная мысль. Я согласен с Вами. Процитировал ...

  Подробнее...

   
 • Хитро щурюсь, сопоставляя факты…* Я пользовался go-ip.ru/.../ (http://go-ip.ru/nakrutka-jandeks-vebvizor.html) ...

  Подробнее...

   
 • Увлекательно! Только не могу понять как часто обновляется блог? Рад был показать свой сайт poll-up.ru ...

  Подробнее...

   
 • Супер!То є дуже добре!Але то тільки віртуально!ХЛОП ЦІ Закарпаття!!!!! !Зупиніть вивіз закарпатського ...

  Подробнее...

   
 • Нештяк!)) 5+ Скопировал часть инфы к себе poll-up.ru (http://poll-up.ru) на сайт

  Подробнее...

   
 • Могу рекомендовать Вам посетить сайт, на котором есть много информации по этому вопросу. Оцените ...

  Подробнее...

   
 • Спеціальний контроль Закарпаття то повні дебіли. В чому туй сенсація і не Поліція а ГАИ

  Подробнее...

   
 • Файтка добавиться і дуже. Бо скоро все спливе. І про уроки які не проводяться і про вчителів які ...

  Подробнее...

Курс в банках Сваляви

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог